Informacje

25 lis 2017, 13:37

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość

dane z ostatnich 5 minut

Zaloguj

Zarejestruj

Jak uwieść własną żonę ? jakies rady?

Postprzez vintersorg » 30 lis 2011, 20:54

Jestesmy od niedawna małżeństwem , mamy dziecko i sex sie urwał bardzo , dziecko ma dwa lata , a ja sobie musze pomagac sam bo narazie niechce jej zdardzac ale niewiem jak długo wytrzymam, wspomne też ze próbowałem wielu rzeczy ale cóz , co dzien inna wymówka , to czy kogos ma ? niewiem , twierdzi że nie i na to wygląda , czemu do łózka niechce isc ? też niewiem . naprawde jest cięzko . ale mysle ze sie wiele osób ze mną zgodzi ze sam sex z soba dobrze nie smakuje
czekam na pomoc jak uwieśc własna zone lub co zrobic .
vintersorg
ZACIEKAWIONA
ZACIEKAWIONA

Postprzez Pani Reklamowa » 30 lis 2011, 20:54

Pani Reklamowa
UZALEżNIONA
UZALEżNIONA

Re: Jak uwieść własną żonę ? jakies rady?

Postprzez anula17188 » 01 gru 2011, 00:16

witaj , przeczytalam Twoj post i proponuje najpierw szczera rozmowe .. powiedz zonie o swoich obawach zwiazanych z sexsem o tym ze nie lubisz sam sie zaspokajac , moze zona ma jakies kompleksy lub cos ... ja rozumiem ze kazdy ma swoje potrzeby ale ,tylko ona tak naprawde Ci powie dlaczego tak jest , w czym tkwi problem...
sposobow jest duzo ...
romantyzna kolacja , ciekawy film , kazdego pociaga cos zupelnie innego ...
powspominaj troszke jak kiedys bylo miedzy wami , moze to cos pomoże ...
zycze Ci aby wszystko wrocilo do normy....
Obrazek
KUbuś :*

Obrazek
Lenka :*

Mówią, że kiedy rodzi się człowiek - z nieba spada dusza i rozpada się na dwie części.
Jedna część trafia do kobiety, a druga do mężczyzny. Sens życia polega na odnalezieniu tej drugiej połowy. Połowy swojej własnej duszy...<33 ja juz swoja mam :*
anula17188
AMATORKA
AMATORKA

Postprzez AniaK » 01 gru 2011, 10:44

Polecam wskazówki koleżanki. Rozmowa w związku jest najważniejsza, jeśli nie porozmawiasz z żoną to skąd będzie wiedziała że czujesz się odrzucony, że brak Ci jej bliskości?

Może zabierz ją gdzieś? Może żona przeładowana jest obowiązkami i wieczorem po prostu zbyt zmęczona i nie ma ochoty na zbliżenia? Może znudzona? Opeka nad dzieckiem i domem to nic eksytującego i po dwóch latach może się dać we znaki, może porządny relaks pomoże - w prezencie i jako terapię zapisz ją na aerobik, basen etc? Na pewno nie zaszkodzi a może pomóc, na dodatek złapiesz plusa :D

Wielu kobietom libido spada też po tabletkach antykoncepcyjnych, jeśli żona zabezpiecza się jakimiś to może warto byłoby je zmienić i zobaczyć czy będzie różnica?

Jeśli nic z sugerowanych rzeczy powyżej nie pomoże to warto byłoby się wybrać do lekarza. Moja koleżanka po porodzie miała taką traumę, że męża odsuwała od siebie przez 9 miesięcy. Dopiero rozmowa z seksuologiem przywróciła ją do świata 'czerpiących przyjemność z seksu' :)
Mama Zuzanki, Kubcia i Emciocha
AniaK
UZALEżNIONA
UZALEżNIONA

Postprzez agneska » 01 gru 2011, 11:09

kubalek napisał(a): w prezencie i jako terapię zapisz ją na aerobik, basen etc? Na pewno nie zaszkodzi a może pomóc, na dodatek złapiesz plusa

ja za taki prezent to chyba bym meza za drzwi wystawila a nie zaprosila do sypialni.wedlug mnie taki prezent daje do zrozumienia kobiecie ze cos jest nie tak z nia i jej cialem i ze meza juz ona nie pociaga bo wg niego nie ma juz atrakcyjnej sylwetki i ciala.Takze ja odradzam taki prezent.

porozmawiaj z zona--to pomaga.Pomoz zonie przy dziecku,wez malucha na jakis dluzszy spacer a zona niech po prostu zrelaksuje sie w domu,kup butelke dobrego wina i po powrocie przygotuj kolacje dla was.moze zona ma dosc rutyny--dom,dziecko itd...zorganizuj waszej rodzinie jakis wypad weekendowy--zmiana otoczenia tez dobrze robi.
Jeśli możesz rozwiązać problem nie warto się martwić-jeśli nie możesz zmartwienie nic nie da
agneska
ZWOLENNICZKA
ZWOLENNICZKA

Postprzez AniaK » 01 gru 2011, 16:28

agneska napisał(a):ja za taki prezent to chyba bym meza za drzwi wystawila a nie zaprosila do sypialni

Skoro tak odebrałabyś taki prezent, to pewnie sama masz kompleksy. Ja ucieszyłabym się gdyby mój mąż wpadł na taki pomysł, bo nie ma nic bardziej relaksującego niż trochę zorganizowanego ruchu .. oderwanie się od codzienności raczej trudne jest w domowych warunkach. Ja na przykład nie potrafię przestać myśleć o tym, ile jeszcze rzeczy muszę zrobić zanim położę się do łóżka. Filmy oglądam z wyrzutami sumienia i uczuciem że marnuje czas który mogłabym poświęcić np na prasowanie, które odkłada się gdzieś tam w szafie :D Do odrobiny ruchu też ciężko jest mi się zorganizować, gdybym dostała karnet na cokolwiek to na pewno nie chciałabym go zmarnować - akurat dałam przykład aerobiku, basenu ale jest mnóstwo innych fajnych rzeczy, które sprawiają przyjemność np. joga, lekcje pływania, kurs tańca. Nie ważne coby to miało być, ważne by sprawiało przyjemność i na chwilę oderwało myśli od codzienności :)

A poza tym jednorazowy czy nawet dwurazowy wypad do kina, dyskoteki to fajny relaks, ale daje krótkotrwały efekt. W przypadku tego Pana myślę, że trzeba czegoś więcej, jakieś długotrwałej terapii bo on pewnie nie chce jednorazowego sexu a z powrotem żonę, która ma ochotę na igraszki non stop ;)
AniaK
UZALEżNIONA
UZALEżNIONA

Postprzez agneska » 01 gru 2011, 16:43

kubalek napisał(a):
Skoro tak odebrałabyś taki prezent, to pewnie sama masz kompleksy.

i sie niestety pomylilas,nie mam zadnych kompleksow!

nie kazda kobieta ucieszy sie z karnetu na aerobic,jak dziewczyna ma jakies kompleksy co do wlasnego ciala(moze to jest przyczyna uniakania stosunkow seksualnych z mezem)to taki karnet moze miec odwrotny skutek.
Jeśli możesz rozwiązać problem nie warto się martwić-jeśli nie możesz zmartwienie nic nie da
agneska
ZWOLENNICZKA
ZWOLENNICZKA

Postprzez AniaK » 01 gru 2011, 16:55

agneska napisał(a):nie kazda kobieta ucieszy sie z karnetu na aerobic,jak dziewczyna ma jakies kompleksy co do wlasnego ciala(moze to jest przyczyna uniakania stosunkow seksualnych z mezem)to taki karnet moze miec odwrotny skutek.

Jeśli jeszcze raz i dokładniej przeczytasz moją pierwszą wypowiedź, to zauważysz że akurat słowa dotyczące karnetu na basen czy aerobiku są najmniej znaczące w tej wypowiedzi, w ogólnym zamyśle chodziło mi o coś co wyrwie ją z domu ;) Poza tym wszędzie napisałam MOŻE bo nie znamy tego Pana ani jego małżonki, nie wiemy czy w ogóle trzeba jej czegoś takiego, bo może jest kobietą sukcesu, która nie potrzebuje dodatkowych zajęć tylko spokoju, wakacji ..

Może zabierz ją gdzieś? Może żona przeładowana jest obowiązkami i wieczorem po prostu zbyt zmęczona i nie ma ochoty na zbliżenia? Może znudzona? Opieka nad dzieckiem i domem to nic eksytującego i po dwóch latach może się dać we znaki, może porządny relaks pomoże - w prezencie i jako terapię zapisz ją na aerobik, basen etc? Na pewno nie zaszkodzi a może pomóc, na dodatek złapiesz plusa :D
AniaK
UZALEżNIONA
UZALEżNIONA

Postprzez lecieyek » 01 gru 2011, 20:37

Zgadzam sie z Kubalkiem. Po pierwsze potrzebna jest rozmowa i wyciagniecie jakichs wnioskow, a potem praca nad tym co jest nie tak. Ja osobiscie bylabym wniebowzieta z takiego prezentu w postaci karnetu na basen, aerobik, lekcje tanca itp, moje nieidealne cialo wlasnie takich aktywnosci sie domaga ;), a Pan sam musi pomylec, która forma spedzania czasu poza domem najbardziej do gustu przypadnie zonie. My nie mozemy powiedziec co konkretnie zrobic, bo kazdy z nas przejmuje sie innymi rzeczami i czego innego chce od zycia. Czyli w pierwszym punkcie musi sie znalezc rozmowa, a potem wspolne dzialanie, bo przeciez obojgu musi zalezec na zmianie. Inaczej nic z tego nie bedzie.
lecieyek
ZWOLENNICZKA
ZWOLENNICZKA

Postprzez Menka » 10 wrz 2015, 16:47

Rozmowa przede wszystkim, a jeśli to nie pomoże zawsze możesz przehandlować seks za jakąś pracę (ale nie wiem czy będzie to dobre dla związku).
Menka
ZACIEKAWIONA
ZACIEKAWIONA