Informacje

25 lis 2017, 00:16

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość

dane z ostatnich 5 minut

Zaloguj

Zarejestruj

Plany na swieta!

Re: Plany na swieta!

Postprzez Margaretka » 25 lis 2009, 02:33

My zostajemy w UK,ale przylatuje do nas moja siostra.
Margaretka
UZALEżNIONA
UZALEżNIONA

Postprzez Pani Reklamowa » 25 lis 2009, 02:33

Pani Reklamowa
UZALEżNIONA
UZALEżNIONA

Postprzez aniabbb » 25 lis 2009, 15:26

Hej,
My święta również spędzamy w Uk,bo mąż może pomarzyć o urlopie w tym czasie :(
Ale wspólnie ze znajomymi, więc nie będziemy sami.Choinka, opłatek, sianko, kolędy, pasterka.Bigos, pierogi, rybka, barszczyk z uszkami...wszystko tak jak w Polsce.
Obrazek
aniabbb
DEBIUTANTKA
DEBIUTANTKA

Postprzez lusia » 25 lis 2009, 15:31

my swieta jak co roku tutaj bedziemy mieli polsko-angielskie.polska wigilia ale wiekszosc jedzenia ja sama jem :lol: i nie narzekam.
w pierwszy dzien swiat mamy indyka ze wszystkimi przystawkami-tesciowa gotuje zawsze i nie chce jej z tego wyreczac bo wiem ze czuje sie lepiej przez to.drugi dzien swiat pewnie tez w domu.
w tym roku jedziemy w moje urodziny 27 do szkocji jako prezent od mezulka i wracamy 31.jak sie zatrzymamy u mojej kuzynki w drodze powrotnej to spedzimy z nimi sylwestra.
lusia
UZALEżNIONA
UZALEżNIONA

Postprzez jadzia » 25 lis 2009, 15:35

a my tutaj w naszym przytulnym domku :D przyjedzie teściowa i moja kuzynka z narzeczonym z Londynu więc będzie chociaż trochę rodzinnie ;)
Gośka - http://www.jadzia.dzieciak.co.uk
Jeśli ktoś mnie zniesie, samego diabła będzie potrafił wykiwać... ;-)

Obrazek
Obrazek
jadzia
UZALEżNIONA
UZALEżNIONA

Postprzez stokrotka111 » 28 lis 2009, 20:05

Dawno mnie tu nie bylo, ale jakos brakuje mi czasu. czasami tylko czytam co am u was ;) Zawsze jest cos do zrobienia...
My w tym roku lecimy do Polski bo to by byly nasze trzecie swieta w UK pod rzad. Babcie i dziadkowie jeszcze nie mialy swojego wnusia na swieta a tym bardziej ze w tym roku jest juz dwojka, wiec lecimy :D
Ale tak poza tym juz sie przyzwyczailam do swiat tutaj. Najgorsze dla mnie byly pierwsze swieta poza rodzinnym domem, ale teraz jak mam juz swoja rodzinke tutaj, jest spoko .
Niewazne gdzie, wazne ze razem :D
ObrazekObrazek
stokrotka111
AMATORKA
AMATORKA

Postprzez Quinny » 01 gru 2009, 10:23

My jak co roku w UK.
Ale będzie u Nas rodzina z PL i UK oraz znajomi.
Razem 9 osób.
Quinny

Postprzez sabina81 » 01 gru 2009, 15:34

My rowniez spedzamy swieta w UK maly jest juz zachwycony swiatelkami,bombkami :)
sabina81
AMATORKA
AMATORKA

Postprzez Szeherezada » 01 gru 2009, 15:51

W ubieglym roku czekalismy na przyjscie malej, bo to juz tuz tuz bylo, a w tym roku, bedzie troche inaczej.
Moj M znalazl promocyjną wycieczkę na wyspy kanaryjskie ( w cenie takiej jakbyśmy lecieli do PL ) wiec sie dlugo nie zastanawialismy . Tylko fajnie leciec sobie tak we dwojkę, z malym dzieckiem wiekszosc bedzie na mojej glowie.ale jestem pozytywnej mysli... Obysmy odpoczeli i oby sloneczko bylo...
mama parki
Szeherezada
MIłOśNICZKA
MIłOśNICZKA

Postprzez agaimika » 01 gru 2009, 16:49

My juz 5 wigilie spedzamy w Uk i musze powiedzieć,ze nawet mi do głowy nie przychodzi lot do pl w świeta bo jak zwykle byloby jezdzenie tam i spowrotem,troche u mnie troche u meza zeby sie nikt nie obrazil-bezsensu.Najbardziej chciałabym żeby moja Mamcia przyleciała do nas na świeta ale póki żyja dziadkowie to napewno woli spedzic swieta z nimi bo kto wie czy nie beda to ich ostatnie swieta :cry: .W tym roku akurat wigilie spędzimy w trójeczke bo jakos sie tak złozyło ale ciesze sie bo bedzie naprawde rodzinnie.a w pierwszy dzien swiat przyjedzie moj brat z rodzina i bedzie swietowania ciag dalszy :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
agaimika
MANIACZKA
MANIACZKA

Postprzez lusia » 01 gru 2009, 17:02

szeherezada,
przyznam ze twoje swieta sa moim ulubionym sposobem spedzania swiat,nie dlatego ze nie lubie rodzinnych swiat tylko ze zawsze jest tak samo-jedzenie,TV czasem jakies wyjscie i pieronsko zimno!
na szczescie moj maz ma takie samo podejscie do swiat-daleko i na spokojnie.na razie nie mozemy(wlasciwie to nie chcemy) wyjechac na swieta bo maz nie chce zostawic rodzicow samych(oboje maja ponad 80lat)-jego rodzensto-siostra i brat jakos nie kwapia sie nigdy na zorganizowanie czegos dla rodzicow,nawet na swiateczny obiad ich nie zaprosza.my wiec mimo ze mieszkamy z nimi i czasem chcemy odpoczac od nich zawsze zostajemy na swieta(5 swieta juz tutaj) choc chcialabym choc raz jechac do moich rodzicow do PL.
w tym roku jedziemy po swietach 27 do szkocji na pare dni(prezent na moje urodziny)

zycze ci udanego pobytu i przywiez troche slonca :D
lusia
UZALEżNIONA
UZALEżNIONA

Postprzez Szeherezada » 01 gru 2009, 18:02

w ubiglym roku byla moja mama pomogla przy malej i razem spedzilysmy ten piekny czas.
lusia napisał(a):do szkocji na pare dni(prezent
na moje urodziny)

Lusia, a wiesz naszym pierwotnym planem byl rowniez wyjazd w szkockie gory, ale ze ze mnie cieply lipcowy raczek wiec wybralam slonce w srodku zimy. Po drugie moj M tez oznajmil to jest prezent Twoj na swieta i juz wiecej nic nie kupuje :shock: niech bedzie , zdecydowanie wole wycieczke nic np. nową lodowke bo stara sie popsuła. I choć bedzie nam troszke brakowac tych przeeeeepysznych smakolykow, to nie bedziemy wzychać po odejsciu z wigilijnego stolu. Postaramy sie tym razem poprobowac hiszpanskich specjalow. Na dzien dzisiejszy mam tylko spakowane suszone prawdziwki od babci i oplatek :)
mama parki
Szeherezada
MIłOśNICZKA
MIłOśNICZKA

Postprzez aggie » 02 gru 2009, 15:11

a ja bede w pl. pierwszy raz od 5 lat, jupi, ciesze sie chociaz moj m zostaje w uk. wiki nie pamieta swiat wiec mowi ze musze jej wzystko pokazac i opowiedziec hihihi, a ja ciesze sie jak dzieck na mysl o stole wigilijnym i rodzice i brat i babunie dwie, ah mowie wam...........
aggie
PASJONATKA
PASJONATKA

Postprzez AniaK » 17 gru 2013, 20:40

Jak spedzacie tegoroczne Święta? Wyjeżdżacie do Polski, zostajecie tutaj czy może w ogóle wybywacie gdzieś gdzie można złapać trochę promyków słonka albo pojeździć na nartach?
Mama Zuzanki, Kubcia i Emciocha
AniaK
UZALEżNIONA
UZALEżNIONA

Postprzez garbi » 26 gru 2013, 23:22

My spędziliśmy święta w domu. Gości mieliśmy jak co roku przyjaciel domu przyjechał na całe święta i wczoraj odwiedzili nas znajomi. Bardzo miło spędzone święta.
Kacper 23.09.2007, 06:08, 3700g, 53cm
Obrazek

Hannah 27.07.2011, 06:03, 3210g, 53cm
Obrazek

Obrazek
garbi
UZALEżNIONA
UZALEżNIONA

Postprzez Anita75 » 11 sty 2014, 13:11

Świeta, swięta i po świętach - właśnie wróciliśmy z pobytu w Polsce i siedzimy już w swoim domku :) W Polsce śniegu zero niestety...

Postprzez Rickie70 » 11 lut 2014, 01:28

Najlepsze są świeta w gronie najbliższych

ZACIEKAWIONA

Poprzednia strona