Informacje

22 lip 2019, 20:54

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość

dane z ostatnich 5 minut

Zaloguj

Zarejestruj

ortopeda w uk

ortopeda w uk

Postprzez elizka » 12 sty 2012, 12:50

Czesc czy zna ktos dobrego ortopede dzieciecego w uk?
Obrazek
Obrazek
elizka
ZACIEKAWIONA
ZACIEKAWIONA

ortopeda w uk

Postprzez Pani Reklamowa » 12 sty 2012, 12:50

Pani Reklamowa
UZALEżNIONA
UZALEżNIONA

Re: ortopeda w uk

Postprzez AniaK » 12 sty 2012, 14:48

Niestety nie znam, dwa lata temu szukałam jakiegoś dla mojej córki ale na forach znalazłam same niepochlebne opinie, i to o każdym którego znalazłam w Londynie.

A dlaczego nie pójdziesz do angielskiego? Mają często gabinety przy aptekach, koszt waga się od Ł20-60 (nie każdy przyjmuje dzieci, zapytaj wczesniej). Możesz też zgłosić problem HV albo GP, i poprosić o skierowanie do pediatry-ortopedy w NHS? My byliśmy dwa razy, i bardzo dobrze się nami zajęli ..
Mama Zuzanki, Kubcia i Emciocha
AniaK
UZALEżNIONA
UZALEżNIONA

Postprzez elizka » 12 sty 2012, 22:48

Rozmawialam z Gp i powiedziala ze ona nas zapisze do ortopedy w szpitalu i mamy czekac do 8 tyg az do nas zadzwonia z informacja na kiedy nas umowia a jezeli przez ten czas nikt sie do nas nie zglosi to znowu mamy isc do Gp wiec trochezekania i myslalam o jakims prywatnym ortopedzie.Czy ktos byl prywatnie u angielskiego ortopedy?
Obrazek
Obrazek
elizka
ZACIEKAWIONA
ZACIEKAWIONA

Postprzez elizka » 02 mar 2012, 12:48

My juz po wizycie u ortopedy i teraz moje kolejne pytanie,mamy zlecony rezonans magnetyczny i chcialam sie zapytac czy sa jakies mamy ktorych dzieci mialy to badanie i jak to wszystko sie odbywalo .
Obrazek
Obrazek
elizka
ZACIEKAWIONA
ZACIEKAWIONA

Postprzez mamaania » 19 sie 2015, 18:38

Ja od urodzenia mam problem ze stopami i miała już kilka operacji. Oczywiście byłam pod opieką ortopedy od urodzenia. Po przeprowadzce do UK też szukałam ortopedy. Była u kilku i nie znalazłam kompetentnego lekarza ... Oni znają się bardzo dobrze na masowych chorobach (płaskostopie, skrzywienia kręgosłupa), ale jak masz coś tylko trochę bardziej skomplikowanego to znajdź ortopedę w Polsce lub Polaka w UK.
Mama Julki
mamaania
ZACIEKAWIONA
ZACIEKAWIONA

Postprzez elizka » 07 gru 2015, 14:12

minęło trochę czasu od mojego postu wiec napisze tak,z polskich lekarzy w uk nikt nie był wstanie nam pomoc lekarze w polsce radzili nam leczyć córkę w uk wiec tak zostało i od kilku lat jesteśmy pod opieka lekarzy w oxfordzie
Obrazek
Obrazek
elizka
ZACIEKAWIONA
ZACIEKAWIONA