Informacje

21 lis 2018, 10:01

Forum przegląda 3 użytkowników :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 3 gości

dane z ostatnich 5 minut

Zaloguj

Zarejestruj

ciaza po odstawieniu tabletek

Idelane miejsce by podzielic sie doswiadczeniami w staraniu o dziecko.

Moderator: garbi

Postprzez lusia » 10 kwi 2010, 08:31

minelo juz 5 miesiecy odkad odstawilam tabletki antykoncepcyjne a moj organizm nadal nie doszedl do normalnego trybu miesiaczkowania :roll: .pierwsza normalna miesiaczke mialam z tygodniowym opoznieniem,druga z 2 tygodniowym i teraz jak juz myslelismy ze sie 'udalo',dostalam po 3 tygodniach opoznienia.powoli mnie juz dobija to bo ostatnie 2 razy mielismy nadzieje ze juz jestem w ciazy.
ile czasu trwalo dojscie do normalnego miesiaczkowania u was?wiem ze okolo 3 miesiecy to norma.wczesniej moje miesiaczki byly jak w morde co 33 dni,punktualne nawet co do godziny.teraz bez tabletek jestem ledwo zywa przez 2 pierwsze dni okresu i moj maz wczoraj doszedl do wniosku ze albo ciaza albo tabletki bo on tego nie chce przechodzic co miesiac :lol: a co ze mna?on ma na mysli moje humory,a jak moje samopoczucie :lol:
dzis lub jutro zamowimy testy owulacyjne bo powoli mnie to wkurza.on tez nie moze sie juz doczekac...
lusia
UZALEżNIONA
UZALEżNIONA

Postprzez Pani Reklamowa » 10 kwi 2010, 08:31

Pani Reklamowa
UZALEżNIONA
UZALEżNIONA

Re: ciaza po odstawieniu tabletek

Postprzez lass » 10 kwi 2010, 19:10

to sie nazywa ironia losy, a raczej plodnosci...najpierw bardzo nie chcemy a pozniej jak bardzo chcemy to nie mozemy :( hormonalne zatrzymanie owulacji niestety czasem dlugo sie regeneruje. polecam www.28dni.pl i skorzystanie zasad npr do okreslenia dni plodnych :)
mam nadzieje ze sie uda i zycze powodzenia :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek
lass
ZWOLENNICZKA
ZWOLENNICZKA

Postprzez Roxanne » 05 maja 2010, 09:13

nie chcę Cię smucić, ale ja po odstawieniu tabletek musiałam dwa latka czekać na dzidziusia. Myśleliśmy już nawet, że coś jest z nami nie tak i porobiliśmy specjalistyczne badania. Wyniki były bardzo dobre, a lekarze kazali czekać i próbować i tak po dwóch latach próbowania w końcu się udało. Mam nadzieję, że Ty będziesz miała więcej szczęścia, czego Ci z całego serca życzę. Powodzenia
Obrazek
Obrazek
Roxanne
WIELBICIELKA
WIELBICIELKA

Postprzez dziubaski » 05 maja 2010, 09:22

ja juz tak dawno bralam tabletki ze nie pamietam jak dlugo wracalo wszystko do normy :oops: pamietam za to ze bardzo dlugo nie moglam zajsc w ciaze. kolezanka polecila mi testy owulacyjne i za 2 razem sie udalo :)
Obrazek
dziubaski
MANIACZKA
MANIACZKA

Postprzez AniaK » 05 maja 2010, 09:32

Ja brałam tabletki prawie 2 lata, odstawiłam i trzy miesiące potem byłam w ciąży. Zaskoczyłam przy pierwszej próbie :D
Mama Zuzanki, Kubcia i Emciocha
AniaK
UZALEżNIONA
UZALEżNIONA

Postprzez agaimika » 05 maja 2010, 10:21

Nam tez poszło szybciutko mimo,ze trułam sie pare lat tabletkami.Myśle,ze nie ma reguły,znam dziewczyne która zaszła w ciąze w pierwszym cyklu po odstawieniu ale wiem,ze są i tacy którzy staraja sie latami.Powodzonka Lusiu
Obrazek
Obrazek
Obrazek
agaimika
MANIACZKA
MANIACZKA

Postprzez oliwia » 05 maja 2010, 11:32

U nas tez bylo dosc szybko ,zaraz w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek :D Na to nie ma reguly :D Powodzenia zycze
oliwia
AMATORKA
AMATORKA

Postprzez lusia » 05 maja 2010, 23:03

zakupilam juz jakis czs temu testy owulacyjne.problem polega u mnie na tym ze miesiaczki mam teraz nieregularne-pierwsza taka prawdziwa po odstawieniu tabletek opznila sie tydzien,druga 2 tygidnie a ta ostatnia az 3 tygodnie!
za jakies 1.5 tyg powinna byc nastepna a ja jeszcze owulacji nie mialam.trudno wiec trafic na odpowiednin czas.dlatego korzystam z pomocy testow
lusia
UZALEżNIONA
UZALEżNIONA

Postprzez dziubaski » 06 maja 2010, 09:33

lusia napisał(a): a ja jeszcze owulacji nie mialam.trudno wiec trafic na odpowiednin czas.dlatego korzystam z pomocy testow

i bardzo dobrze :) testy sa naprawde skuteczne, przekonasz sie juz niedlugo ;)
Obrazek
dziubaski
MANIACZKA
MANIACZKA

Postprzez mysunia.1987 » 10 cze 2010, 19:17

Mineło jakieś 3 m-c odkąd odstawiłam tabletki ale od niecałego miesiaca z mężem staramy się o dziewczynke hi hi Zobaczymy jak to będzie teraz...
mysunia.1987
ZACIEKAWIONA
ZACIEKAWIONA

Postprzez dziubaski » 10 cze 2010, 23:24

mysunia.1987 napisał(a):Mineło jakieś 3 m-c odkąd odstawiłam tabletki ale od niecałego miesiaca z mężem staramy się o dziewczynke hi hi Zobaczymy jak to będzie teraz...

w takim razie trzymam kciuki zeby sie udalo ;)
Obrazek
dziubaski
MANIACZKA
MANIACZKA

Postprzez mynia155 » 01 lip 2010, 18:07

Hej.
Mam takie troche glupie pytanie...
otoz miesiac temu odstawilam tabletki antyk.i nie dostalam okresu ani po odstawieniu ani teraz.
A pytanie jest takie-czy gdy w danym miesiacu nie ma okresu,jest wogole owulacja?(wiem ,glupie ,ale pojecia nie mam).I czy jesli miesiaczki dalej nie bedzie,mozemy starac sie o dziecko,czy powinnismy poczekac,az wszystko wroci do normy?bardzo chcielibysmy chlopca,stad pytanie o owulacje.
Prz pierwszej ciazy nie mialam takich problemow,bo zaraz po odstawieniu tabletek zaszlam w ciaze.
Z gory dziekuje za odpowiedz :roll: .
Pozdrawiam serdecznie :)
mynia155
ZACIEKAWIONA
ZACIEKAWIONA

Postprzez lusia » 02 lip 2010, 07:52

mynia,
zeby dostac okres musisz miec owulacje-kres pojawia sie 12-14 dni po owulacji-tyle czasu potrzebuje zaplodnione jajeczko na zagniezdzenie sie w macicy,dlatego testy ciazowe mozna robic juz w dniu spodziewanego okresu.jezeli do zaplodnienia nie dochodzi to jajeczko zostaje wydalone razem z krwia podczas okresu.
ja tez odstawilam tabletki ale juz kilka miesiecy temu i nadal mam bardzo nieregularne okresy.ostatnia owulacje mialam 6 tygodni po poprzednim okresie i 2 tygodnie pozniej dostalam okres.niestety musisz poczekac az organizm dojdzie do siebie po tabletkach.ja tez jestem ta z niecierpliwych jak ty ale niestety musimy czekac az sie cialo zregeneruje po tabletkach.zeby zaczac starac sie o malucha musisz raczej poczekac na pierwsza prawdziwa miesiaczke po odstawieniu tabletek(taka kiedy masz w miedzyczasie owulacje)i po niej mozna sie starac.rozne sa opinie-jedni mowia zeby poczekac do 1 miesiaczki a inni zeby odczekac 3 cykle miesieczkowe.
jak chcesz wiedziec kiedy masz owulacje polecam testy owulacyjne.
lusia
UZALEżNIONA
UZALEżNIONA