Informacje

21 lis 2018, 09:45

Forum przegląda 3 użytkowników :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 3 gości

dane z ostatnich 5 minut

Zaloguj

Zarejestruj

Kolejne dziecko

Idelane miejsce by podzielic sie doswiadczeniami w staraniu o dziecko.

Moderator: garbi

Kolejne dziecko

Postprzez ninka2 » 13 kwi 2012, 09:49

Witam

Tak sie zastanwiam czy dalabym rade z 3 dzieci obecnie mam 2 synkow 3 latka i drugi ponadroczek w sumie to mysle o 3 bo marzy mi sie coreczka i hccialabym ja zaplanowac i w ogole ale nie wiem czy 3 to juz nie przesada bo jednak trzeba wychowac zajmowac sie itp jak juz to chcialabym starania zaczac za jakis roczek bo teraz na pewno nie odwazylabym sie na taki krok sa tu jakies mamy ktore byly albo sa w podobnej sytuacji?
ninka2
ZACIEKAWIONA
ZACIEKAWIONA

Kolejne dziecko

Postprzez Pani Reklamowa » 13 kwi 2012, 09:49

Pani Reklamowa
UZALEżNIONA
UZALEżNIONA

Re: Kolejne dziecko

Postprzez AniaK » 13 kwi 2012, 10:09

ninka2 napisał(a):nie wiem czy 3 to juz nie przesada bo jednak trzeba wychowac zajmowac sie itp jak juz to chcialabym starania zaczac za jakis roczek bo teraz na pewno nie odwazylabym sie na taki krok sa tu jakies mamy ktore byly albo sa w podobnej sytuacji?

Moim zdaniem trójka, to tak w sam raz :D I my bardzo chcieliśmy być w takiej sytuacji, ale okoliczności (zdrowie) nie pozwoliły na to. Potem poroniłam. I póki co mamy dwójkę, ale kto wie czy nie zdecydujemy się jeszcze na trzecie ;)
Mama Zuzanki, Kubcia i Emciocha
AniaK
UZALEżNIONA
UZALEżNIONA

Postprzez ninka2 » 13 kwi 2012, 22:13

Bardzo mi przykro Aniu ale mam nadzieje ze jak pojdziesz do lekarza i powiesz ze chcecie sie starac o kolejne a wczesniej bylo poronienie to zrobia odpowiednie badania:)i bedziesz miala fasoleczke:)
ninka2
ZACIEKAWIONA
ZACIEKAWIONA

Postprzez AniaK » 13 kwi 2012, 22:21

ninka2 napisał(a): to zrobia odpowiednie badania:)i bedziesz miala fasoleczke:)

na razie nie mysle o tym , ale dziékuje za wsparcie ;)
Mama Zuzanki, Kubcia i Emciocha
AniaK
UZALEżNIONA
UZALEżNIONA

Postprzez Mudiwa » 13 kwi 2012, 22:24

Ninka, a co zrobisz jak okaze sie, ze jest kolejny chlopiec?
Mudiwa
AMATORKA
AMATORKA

Postprzez GosiaO » 14 kwi 2012, 13:38

Ja jestem mamą 3 dzieciaczków. Wszyscy to chłopcy. 6 lat i 6 miesięcy , 3 lata i 6miesięcy i 1roczek. Jesteśmy szczęśliwą rodzinką.Chłopcy rocznikowo rodzili sie co 3 lata. Na początku tez snułam plany i myślałam ze będzie dziewczynka a okazało sie że chłopiec i powiem tylko tyle nie zamieniłabym ich. Super sie dogadują i są super braćmi.
GosiaO
ZACIEKAWIONA
ZACIEKAWIONA

Postprzez mamaiwona » 14 kwi 2012, 15:01

Ja też jestem mama trójeczki :) ma córeczkę Maję, która w lipcu kończy 9 lat, synka Mikołaja 7,5 oraz małej Fasolki, która zaszczyci nas obecnością w sierpniu tego roku :P Zawsze chciałam mieć troje dzieci, więc moje marzenie się spełnia. I wam tego życzę ;-)
mamaiwona
AMATORKA
AMATORKA

Postprzez ninka2 » 16 kwi 2012, 10:30

Jak okaze sie 3 chlopiec no coz bede rodzynkem w rodzinie zadna tragednia sie nie stanie bede tak samo szczesliwa najwazniejsze zeby bylo zdrowe a moje marzenie bedzie moim marzeniem

Jak nie sporobuje to sie nie przekonanam a bardzo marzy mi sie kolejne dziecko nasza 2 byla planowana ale boje sie pozniejszych wpadek na razie czkeamy bo nasi chlopcy to urwisy sa w szczegolnosci ten starszy no ale jakies tam wzmianki sa 3 dziecku wiec na poczatek to dobre...
ninka2
ZACIEKAWIONA
ZACIEKAWIONA

Postprzez AndziaAndzia2 » 16 kwi 2012, 15:43

Ja od zawsze chciałam trójkę.
Na razie na stanie 2 chłopaki.
Chciałabym już być w ciąży i mieć takiego maluszka ale....

Jak chłopaki dają mi popalić i pomyśle że może być jeszcze jeden taki urwis do kompletu to odechciewa mi się ciąży :lol:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
AndziaAndzia2
ZWOLENNICZKA
ZWOLENNICZKA