Informacje

24 cze 2018, 18:46

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość

dane z ostatnich 5 minut

Zaloguj

Zarejestruj

przedszkole :)

Postprzez klaudynka » 10 paź 2011, 19:43

witam moj synek urodzil sie pod koniec kwietnia 09r. po 3 r.z mozna dziecko zapisac do przedszkola (korzystajac z darmowych godzin)chcialabym sie dowiedziec ( bo slyszalam juz rozne opinie) kiedy powinnam zlozyc aplikacje do przeddszkola?? i od kiedy synek zaczal by do niego uczeszczac?od wrzesnia nastepnego roku? czy wczesniej?
przepraszam za'' banalne'' pytanie ale kolezanka kazala mi juz zlozyc aplikacje ale chyba moim zdaniem zawczesnie...
ile wczesniej przed rozpoczeciem roku ''szkolnego'' powinno sie dziecko zapisac do przedszkola???
troszke sie tym martwie bo teraz musze sie wyprowadzic i sama jeszcze nie wiem gdzie bedziemy mieszkac i ile.. i czy jest sens skladac aplikacje ...
brd prosze o odp i dziekuje!!
klaudynka
ZACIEKAWIONA
ZACIEKAWIONA

Postprzez Pani Reklamowa » 10 paź 2011, 19:43

Pani Reklamowa
UZALEżNIONA
UZALEżNIONA

Re: przedszkole :)

Postprzez myszka » 10 paź 2011, 20:09

Oczywiście że tak ,dobrze ci koleżanki mówia im wcześniej tym lepiej :)

tylko może najpierw się przeprowadz a potem złóż aplikacje
Wszystko zalezy od przedszkola jeżeli nie ma poborów w styczniu to zacznie dopiero we wrześniu 2012
Obrazek
Obrazek

Obrazek
myszka
Moderator
Moderator

Postprzez klaudynka » 10 paź 2011, 20:16

dziekuje bardzo!:) tylko bardzo mozliwe ze we wiosne przeprowadze sie za londyn i tu jest problem:( najwyzej podzwonie do przedszkoli w danym miejscu i zapytam sie co zrobic
klaudynka
ZACIEKAWIONA
ZACIEKAWIONA

Postprzez justaaa » 04 mar 2012, 20:52

w Edynburgu dzieci zaczynaja przedszkole zaleznie od miesiaca w jakim sie urodzily i jest to 3 razy do roku.
zapisywac dziecko do preschoola mozesz od momentu jak skonczy 2 latka ale i tak nie decyduje kolejnosc zgloszen.

Ja bylam niedawno zapisac corke do przedszkola i sie okazalo, ze jest problem bo chcialam tylko na 3 dni w tyg od srody bo w pon i wtorek musi chodzic do prywatnego na caly dzien bo pracuje. W dwoch przedszkolach powiedzieli mi ze dzieci, ktore bede zapisane na 5 dni maja pierszenstwo - dla mnie to bezsensu bo w takim razie miejsce moga dostac tylko Ci co nie pracuja i moga dziecko prowadzac codziennie na 2.5 h bo i tak w tym czasie nie zdaza isc do pracy
Obrazek
justaaa
ZACIEKAWIONA
ZACIEKAWIONA

Postprzez magda26 » 04 mar 2012, 23:01

justaaa napisał(a):sie okazalo, ze jest problem bo chcialam tylko na 3 dni w tyg od srody bo w pon i wtorek musi chodzic do prywatnego na caly dzien bo pracuje.
a w tym prywatnym nie robia tych 15stu godzin? Moj synek chodzi do prywatnego przedszkola,wlasnie na dwa dni ale od wrzesnia dostanie jeszcze te 15 godzin :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek
magda26
ZWOLENNICZKA
ZWOLENNICZKA

Postprzez Mudiwa » 08 mar 2012, 10:16

Justaa, ale moze te dzieci chodzą codziennie na cały dzień, tylko te 15 godzin im sie odlicza od rachunku?
Moja młoda ma dopiero 15 miesięcy, więc jeszcze nie przysługują jej darmowe godziny, ale jak będzie miała 3 lata, to właśnie tak bedziemy robić - będzie w przedszkolu cały dzień, a te 15 godzin nam odpiszą :)
Mudiwa
AMATORKA
AMATORKA