Informacje

16 lis 2018, 10:04

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość

dane z ostatnich 5 minut

Zaloguj

Zarejestruj

Uczulenie dziecka

Uczulenie dziecka

Postprzez jolak1990 » 17 gru 2014, 00:31

Witajcie!

Mam nadzieję, że spotkam tu wiele doswiadczonych mam dzieci alergicznych. Jakiś czas temu walczyliśmy z wypryskami u naszej 5 letniej córeczki. Nie bardzo wiedzieliśmy skąd bierze się zaczerwienienie i swędzenie skóry - nic nadzwyczajnego nie jadła więc postanowiliśmy wykonać testy alergiczne. Okazało się, że stosowaliśmy nieodpowiednie kosmetyki. W związkuz tym moje pytanie brzmi, czy któraś z Was może polecić naturalne kosmetyki do kąpieli i po kąpieli dla dzieci w takim wieku? Szukam ale firm jest wiele i nie wiem komu zaufać
jolak1990
ZACIEKAWIONA
ZACIEKAWIONA

Uczulenie dziecka

Postprzez Pani Reklamowa » 17 gru 2014, 00:31

Pani Reklamowa
UZALEżNIONA
UZALEżNIONA

Re: Uczulenie dziecka

Postprzez Angella » 17 gru 2014, 23:45

Nie chcę wprowadzać Cię w błąd, ale z mojego doświadczenia wiodące marki zwracają uwagę na hipoalergiczne produkty. I biorąc produkty od wiodących koncernów masz pewność że zwracają oni uwagę na składniki i cały proces produkcji wiec ryzyko trafienia na wadliwą partię jest minimalne. A na 100% jest ono mniejsze niż w przypadku małych niesprawdzonych firemek
Angella
ZACIEKAWIONA
ZACIEKAWIONA

Postprzez szaramyszka » 18 gru 2014, 12:48

Mi się wydaje, że w takiej sytuacji najlepiej skorzystać z pomocy specjalisty: lekarza bądź też farmaceuty. Wydaje mi się, ze to właśnie w aptece znajdziecie najlepsze rozwiązania i kosmetyki dopasowane do problemów ze skórą. A nawet jeśli nie to farmaceuta z pewnoscią doradzi Ci co wybrać i gdzie. Nie eksperymentuj na swoim dziecku - szkoda czasu i problemów
szaramyszka
ZACIEKAWIONA
ZACIEKAWIONA

Postprzez madela » 19 gru 2014, 00:16

Też mi się wydaje, że nie warto eksperymntować tylko udać się do specjalisty niech coś poleci. Jest wiele teraz tych hipoalergicznych kosmetyków i z całą pewnością coś znajdziesz. jedyne co to cena może Cię nie zachwycić ;) ale tego przy dzieciach można się nauczyć - dużo kosztuje ich wychowanie. A może warto tylko szare mydło stosować i starczy? kiedys bylo dobre;)
madela
ZACIEKAWIONA
ZACIEKAWIONA

Postprzez SwietoslawAbc99 » 22 gru 2014, 15:20

Ja zawsze korzystałam z kosmetyków znanych firm, ponieważ mam wieksza pewność, że zadbają o prawdziwie hipoalergiczny sklad. Ponadto często kupuję kosmetyki w aptece, wiadomo że kosztują więcej niz te z drogerii, ale aptecznym produktom po prostu bardziej ufam. Ta zasada sprawdza się w przypadku kosmetyków dla dzieci, ale też dla osob doroslych. jesli kogos odstraszaja ceny apteczne, zawsze mozna skorzystac z aptek internetowych. przy wiekszych zamowieniach ceny sa nieporownywalnie nizsze.
SwietoslawAbc99
ZACIEKAWIONA
ZACIEKAWIONA

Postprzez Seboo55 » 31 gru 2014, 11:07

racja - nie wszystkie kosmetyki, nawet te z apteki poradzą sobie z problemem. wiele jest takich, które mimo odpowiedniej ceny i marki niestety nie działają. Udałem się do specjalisty, który polecił naturalne kosmetyki http://www.juventas.pl/kosmetyki/kosmetyki-dla-dzieci/. raz miałem problem ze skórą - wydawało się, że to jakieś zwykłe zaczerwienienie a to uczulenie na dobrej marki kosmetyki i od teraz ufam tylko specjaliście.
Seboo55
ZACIEKAWIONA
ZACIEKAWIONA