Informacje

13 gru 2017, 01:41

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość

dane z ostatnich 5 minut

Zaloguj

Zarejestruj

Szczepienie przedszkolaka

Postprzez AniaK » 03 lip 2009, 16:09

Czy Wasze dzieciaki miału już przed-przedszkolne szczepienie? Czy starałyście przygotować psychicznie Wasze maluchy na zastrzyki? Miały jakieś objawy uboczne?

Ja strasznie się bałam, że Zuzanka zacznie panikować, kczyczeć i cyrku narobi, ale była bardzo dzielna.

Kilka dni przed mówiłam jej, że idziemy na szczepienie, i że to troszkę będzie bolało. Zuzanka obiecała że nie będzie krzyczeć, pod warunkiem że będę ją mocno tulić a potem kupie loda :D I było nawet dobrze ... chociaż gdy tatuś powiedział, że ptaszki ćwierkają że była dzielna to mówi: "Nie byłam dzielna, płakałam". Taki kochaniutki ten mój szkrabek, na szczęście mamy to już za sobą ... dziś tylko troszkę gorączkujemy! :)
Mama Zuzanki, Kubcia i Emciocha
AniaK
UZALEżNIONA
UZALEżNIONA

Postprzez Pani Reklamowa » 03 lip 2009, 16:09

Pani Reklamowa
UZALEżNIONA
UZALEżNIONA

Re: Szczepienie przedszkolaka

Postprzez gierko73 » 03 lip 2009, 21:42

Moja mala miala 2 dni temu.Ona jak zwykle w nieboglosy sie darla,ale tym razem troche mniej bo wzielismy tatusia,tatus to chyba bardziej byl przestraszony bo to jego pierwsze szczepienie :lol: ,pojechalam z nim po ambicji i obowiazkach ojca itp.
Mala dostala pozniej loda i jej przeszlo,ale z plasterkiem chodzila 3 dni :shock: ,nawet nie dala reki umyc,a w przedszkolu musialam uprzedzic zeby uwazali na jej reke :D bo ojejku,bardziej pozniej panikowala niz to warte,ale jak poszla ze mna na pobranie krwi i zobaczyla ze mi krew nie leci i nie placze to pozwolila sciagnac plaster :D .
gierko73
WIELBICIELKA
WIELBICIELKA

Postprzez AniaK » 05 lip 2009, 14:05

gierko73 napisał(a):Moja mala miala 2 dni temu.

I jak Twoja mała po szczepieniu? Miała jakieś efekty uboczne? Bo to szczepienie strasznie źle przechodzi. Dostała wysokiej gorączki, wymiotowała, a rozdrażniona jest jeszcze dziś ... wczoraj nawet byliśmy z nią u lekarza bo jakoś to takie dziwne mi się wydawało. :?
AniaK
UZALEżNIONA
UZALEżNIONA

Postprzez gierko73 » 05 lip 2009, 22:41

Nic pozniej jej sie nie dzialo.Myslalam ze ze wzgledu na upal bedzie miala goraczke ale nie nic z tych zeczy,na szczescie oczywiscie
gierko73
WIELBICIELKA
WIELBICIELKA

Postprzez AniaK » 06 lip 2009, 11:56

To dobrze, że nic jej nie było ... u nas okazało się że to też nie objawy po szczepieniu, a jakiś wirus który przyplątał sie w tym samym czasie co szczepieni :? Dzis Zuzanka ma się już lepiej, i na szczęście obyło się bez antybiotyku :)
AniaK
UZALEżNIONA
UZALEżNIONA