Informacje

13 gru 2017, 01:37

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość

dane z ostatnich 5 minut

Zaloguj

Zarejestruj

zakończeenie roku szkolnego

Postprzez sylwia » 17 lip 2009, 10:53

powiedzcie mi proszę jak odbywa się tutaj zakończenie roku szkolnego...wiadomo jak to wygląda w Polsce...upominki dla nauczycieli,akademia...a jak jest tutaj. :?:
Nie mam bladego pojęcia,koniec już niedługo a ja nie chce szczelić jakiejś gafy.
Obrazek

Obrazek
sylwia
AMATORKA
AMATORKA

Postprzez Pani Reklamowa » 17 lip 2009, 10:53

Pani Reklamowa
UZALEżNIONA
UZALEżNIONA

Re: zakończeenie roku szkolnego

Postprzez AniaK » 24 lip 2009, 08:58

A tutaj podobno bez rewelacji, bez uroczystego apelu, bez kwiatów czy upominków. Ostatni dzień nie różni się niczym od innych, z wyjątkiem tego że jest troszkę krótszy - przynajmniej tak było w szkole córki koleżanki :)

A jak było u Was?
Mama Zuzanki, Kubcia i Emciocha
AniaK
UZALEżNIONA
UZALEżNIONA

Postprzez fotosandra » 24 lip 2009, 09:26

no dokładnie nic szczególnego, też się nastawiłam na apel, może świadectwa czy cokolwiek dla potwierdzenia ukończenia, a tu nic...byłam zawiedziona, rano jak miała do szkoły na 9:05 tak było i do 15:15 jedynie co to kartki dają upominki typu czekoladki itd...i to wszystko
fotosandra
ZACIEKAWIONA
ZACIEKAWIONA

Postprzez sylwia » 24 lip 2009, 13:22

U nas tez bez rewelacji,poza tym ze dzieciaki miały zorganizowane party w godzinach przedszkolnych.Były słodycze,napoje i zabawa.
My mimo wszystko daliśmy paniom upominki w postaci czekoladek. :)
Obrazek

Obrazek
sylwia
AMATORKA
AMATORKA

Postprzez AniaK » 12 cze 2011, 12:47

Dziś już mogę się wypowiedzieć w temacie, bo moja Zuzka miała już jedno zakończenie roku. I faktycznie generalnie niktzakończenia nie przeżywa, nie ma apelu, świadectw alee ... sa kwiaty, upominki, kartki z podziękowaniami dla nauczycieli. Dla wszystkich było ważne by żaden nauczyciel, czy asystent nie został pominięty, by każdemu podziękować - to bardzo miłe :)
AniaK
UZALEżNIONA
UZALEżNIONA

Postprzez ivetten » 12 cze 2011, 17:11

slyszalam, ze tydzien przed koncem roku szkolnego dzieci przenosza sie juz do "wyzszej klasy" w ramach zapoznania, czy tak faktycznie jest? moj maly w tym roku konczy reception dopiero, wiec nie wiem, jak to wyglada....
Obrazek
Obrazek
ivetten
ZACIEKAWIONA
ZACIEKAWIONA

Postprzez AniaK » 12 cze 2011, 17:33

ivetten napisał(a):slyszalam, ze tydzien przed koncem roku szkolnego dzieci przenosza sie juz do "wyzszej klasy" w ramach zapoznania, czy tak faktycznie jest? moj maly w tym roku konczy reception dopiero, wiec nie wiem, jak to wyglada....

Moja Zuza tez od wrzesnia zaczyna Year1, ale na razie nikt nic nie mowi o tym jak to bedzie wygladac. Sama jestem ciekawa, chociaz nie zdziwilabym sie gdyby dzieci byly przyzwyczajane do nowej sytuacji juz wczesniej. Przynajmniej tak zrobili gdy Zuza z Nursery szla do Reception, na dwa miesiace przed wakacjami dzieciaki raz w tygodniu chodzily do 'duzej szkoly', w ktorej mialy krotkie zajecia z nowymi nauczycielkami, w 'starszej' klasie. Pierwszy dzien w nowej szkole nie zrobil wiec na nich specjalnego wrazenia ..
AniaK
UZALEżNIONA
UZALEżNIONA

Postprzez myszka » 20 lip 2011, 12:26

ja mam pytanie czy kazdemu nauczycielowi daje sie prezenty?czy tylko tej ktora prowadzi grupe mojej niuni,bo jest tam ich 5 i niewiem co mam robic,na razie kupilam dla jednej,ale to chyba bedzie glupio wygladalo :roll:
jak wy myslicie? jak bylo u was?
Obrazek
Obrazek

Obrazek
myszka
Moderator
Moderator

Postprzez agneska » 20 lip 2011, 13:00

w szkole mojej córki upominki dają tylko nauczycielowi prowadzącemu,no a że się zmieniali nauczyciele to dają temu który uczył ich jako ostatni.A,i nikt nie daje kwiatów raczej są to czekoladki lub jakieś inne drobiazgi.

Co do przechodzenia dzieci do klasy wyżej w celu zapoznania się to jest tak rzeczywiście.Zapoznają się wtedy z zasadami panującymi w klasach wyżej oraz poznają nowych nauczycieli.

Świadectwa dostajemy na meila.
Jeśli możesz rozwiązać problem nie warto się martwić-jeśli nie możesz zmartwienie nic nie da
agneska
ZWOLENNICZKA
ZWOLENNICZKA

Postprzez myszka » 20 lip 2011, 16:46

dzieki agneska :) faktycznie dam tylko tej najwazniejszej
Obrazek
Obrazek

Obrazek
myszka
Moderator
Moderator

Postprzez AniaK » 20 lip 2011, 16:58

myszka, gdyby u nas było tyle pań to pewnie kupiłabym bombonierkę, a w kartkę wpisałabym podziękowania dla wszystkich :)
AniaK
UZALEżNIONA
UZALEżNIONA

Postprzez AniaK » 20 lip 2011, 17:01

ivetten napisał(a):slyszalam, ze tydzien przed koncem roku szkolnego dzieci przenosza sie juz do "wyzszej klasy" w ramach zapoznania, czy tak faktycznie jest?

I faktycznie tak jest, i to chyba w wielu szkolach. Moja Zuzanka w zeszłym tygodniu jeden dzień spedziła w 'nowej klasie', i z 'nową' nauczycielką miała zajęcia cały dzień. Dzieci, które przyjdą z zewnątrz w tym dniu tez mogły przyjść by poznać swoich nauczycieli zarówno w Reception jak i Year1.
AniaK
UZALEżNIONA
UZALEżNIONA