Informacje

13 gru 2017, 01:36

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość

dane z ostatnich 5 minut

Zaloguj

Zarejestruj

Pedancik

Pedancik

Postprzez sabina81 » 19 lip 2011, 09:09

Dziewczyny mam problem moj 3,5letni syn od pewnego czasu nas przeraza :shock:
rano problem z metka w majtkach bo ma byc rowno,spodnie maja byc prosto,koldra do spania ma byc za poduszka bo inaczej nie ma szans na spanie,
karta z imieniem w przedszkolu to dopiero jest problem ze jest nie tak a nie inaczej placz,krzyk
jakis koszmar czy wiecie jak moge to zwlaczyc ??jestesmy u kresu wytrzymalosci :?
sabina81
AMATORKA
AMATORKA

Pedancik

Postprzez Pani Reklamowa » 19 lip 2011, 09:09

Pani Reklamowa
UZALEżNIONA
UZALEżNIONA

Re: Pedancik

Postprzez AniaK » 19 lip 2011, 09:34

Chyba się nie da ... sama nie wiem. Mój Kuba też miewa różne takie co jakiś czas, po kilku dniach to mija. Jedynie z łóżkiem 'pedanctwo' mu zostało i "kołdełka musi być równo, bez górek" ;)
Mama Zuzanki, Kubcia i Emciocha
AniaK
UZALEżNIONA
UZALEżNIONA

Postprzez sabina81 » 19 lip 2011, 10:09

Moj OLaf ma to juz jakis czas tez myslalam ze samo mi mine ale nie przechodzi z kolderka bym przezyla ale za duzo jest tego i probuje jakos z tym walczyc ale nic nie pomaga :?
sabina81
AMATORKA
AMATORKA

Postprzez garbi » 19 lip 2011, 10:55

Sabina obawiam się że nie przejdzie i już tego nie zwalczysz, mój prawie 4 latek tak samo jak twój pedantyczny jest, jak mu coś przestawię to na mnie krzyczy, jak pobrudzi rękę to drze się że trzeba wyczyścić, do tej pory niektóre potrawy je tylko w śliniaku, je tylko przy stole a jak mu mówię chodź usiądziemy przy kanapie to się na mnie krzywo patrzy, ma swoje różne dziwactwa ale u mnie akurat wiadomo po kim ;) niestety ja też taka jestem. Czasami zrobi bałagan ale słowa "tidy up time" są magiczne i od razu zaczyna sprzątać. Jak ostatnio w przychodni byliśmy maluch w wieku około 18 miesięcy rozsypał ulotki a Kapi podbiegł od razu ułożyć je na miejsce bo będzie bałagan.
Kacper 23.09.2007, 06:08, 3700g, 53cm
Obrazek

Hannah 27.07.2011, 06:03, 3210g, 53cm
Obrazek

Obrazek
garbi
UZALEżNIONA
UZALEżNIONA

Postprzez sabina81 » 19 lip 2011, 14:20

Gabi wiesz jakby nie bylo przy tym tyle placzu,krzyki i napadow zlosci to jeszcze bym dala sobie spokoj ale drze sie okropnie np dzis bo krzywo kartka z imieniem wisiala w przedszkolu nie szlo Olafa uspokoic
i kompletnie sie nieslucha w taki trans wpada ze tak ma byc a nie inaczej
sabina81
AMATORKA
AMATORKA

Postprzez AniaK » 19 lip 2011, 14:47

Wiesz co, ja w sumie może skonsultowałabym się z HV, zapytała co robić. Pewnie u Twojego małego to jakieś chwilowe 'widzi misie' ale zawsze warto się upewnić. Mojej koleżanki synek też wpadał w histerię jak coś było nie tak jak powinno, butki musiały być równo, ubranko czyste - koleżanka nosiła ubrania na przebranie, na wypadek gdyby mały ubrudził się na mieście. I u niego jeszcze z jedzeniem był kłopot - na talerzu wszystko musiało być równo, ziemniaki nie mogły dotykać warzywek a te mięska itp. U niego w wieku 4lat zdiagnozowano lekką postać autyzmu, a te 'różne takie' były objawami właśnie.
Mama Zuzanki, Kubcia i Emciocha
AniaK
UZALEżNIONA
UZALEżNIONA

Postprzez agneska » 19 lip 2011, 16:49

chyba kazde dziecko ma jakiegos bzika na punkcie czegos-moja mala jak tylko kropelka wody lub soczku spadnie na ubranko to leci do szafy i wyciaga inne na przebranie.
Jeśli możesz rozwiązać problem nie warto się martwić-jeśli nie możesz zmartwienie nic nie da
agneska
ZWOLENNICZKA
ZWOLENNICZKA

Postprzez sabina81 » 20 lip 2011, 09:17

Z ubraniem tez tak jest kropla i juz mokre trzeba przebrac.Sa dni ze tego nie widzimy i jest ok a sa takie ze koszmr przechodzimy zwlaszcza w przedszkolu z ta indywidualna kartka bo ma byc tak a nie inaczej i az sie trzesie.Dzis bylo troszke lepiej bo powiedzialam ze wyjde bez pozegnania jak znow zacznie histerie.
Postanowilismy ze nie bedziemy no to zwracac uwagi-albo przynajmniej bedziemy sie starac i moze to podziala a HV to dobra mysl i jeszcze dzis zadz i umowie wizyte :)
sabina81
AMATORKA
AMATORKA