Informacje

13 gru 2017, 01:41

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość

dane z ostatnich 5 minut

Zaloguj

Zarejestruj

Mamo nie zostawiaj mnie w przedszkolu!

Re: Mamo nie zostawiaj mnie w przedszkolu!

Postprzez AniaK » 17 gru 2009, 02:28

lusia napisał(a):syn bedzie mial 3 latka w lipcu nastepnego roku i mjuz nie moze sie doczekac.

Mój skończy 3 latka, 30maja.

Miesiąc temu mieliśmy w przedszkoly "dzień z mamami" tj. rodzice z dziećmi przygotowywali ozdoby świąteczne. Kubancio poszedł z nami i był przeszczęśliwy. Kolejnego dnia w przedszkolu na dzień dobry ściągnął kurtkę, i chciał zmieniać butki. Był baaardzo smutny, że nie moze zostać. Nawet wściekł się na Zuzankę, że na pożegnanie mu buziaka nie dała ... i potem jeszcze kilka dni było widać wielkie rozczarowanie, że musi iść do domu. Ale ja jestem pewna, że gdyby mnie tam nie było to Kuba nawet z Zuzką nie zostałby. Bo on to jest chojrak przy mnie, ale jak już odejdę na krok to zmienia się w wystraszoną owieczkę ;)
Mama Zuzanki, Kubcia i Emciocha
AniaK
UZALEżNIONA
UZALEżNIONA

Postprzez Pani Reklamowa » 17 gru 2009, 02:28

Pani Reklamowa
UZALEżNIONA
UZALEżNIONA

Postprzez dragonette » 10 lut 2010, 12:38

dziecko boi sie nieznanego miejsca, wiec i okazuje to lub nie chce sie rozstawac z mama...
albo czasem tez nie jest dojrzale jeszcze na tyle, by wejsc w tryb przedszkolnego zycia-tak bylo u nas jak Bastek majac 3lata zaczal przedszkole... pochodzil 2tygodnie i potem wogole nie chcial chodzic. teraz jako 4latek codziennie chce isc, z checia opowiada o swojej grupie/zabawach/nauczycielkach, jednym slowem podoba mu sie byc przedszkolakiem :)
Obrazek
Blog Potworów - http://littlemonsters.dzieciak.co.uk
Pozdrawiam Agnieszka
.
dragonette
AMATORKA
AMATORKA

Postprzez zimkam » 22 lut 2010, 16:04

Widze ze nie tylko ja mialam przeboje z dzieckiem w przedszkolu.
Ola zaczela w styczniu tego roku. Na poczatku bylysmy na 1,5 godzinki, taki organizacyjny dzien. Ola czly czas stala z boku, nie chciala sie bawic, nie pozwolila bym odeszla od niej nawet na krok. Balam sie nastepnego dnia, bo wiedzialam ze Niunka jest strachliwa i nigdy nie zostawala beze mnie.
Naszczescie na drugi dzien moglam byc z nia, bylo troszke lepiej po 1,5 godzinie Ola zajela sie zabawa i pani poprosila mnie zebym sie schowala, Ola zaczela plakac a ja patrzylam z zaszyby i tez plakalam. Jak sie uspokoila poszlam do domu. Na nastepny dzien zostala juz sama z wielkim placzem, po niecalej godzinie dzwonila opiekunka zeby Olcie do domu zabrac.
W sumie po tygodniu Ola sie przyzwyczaila. Ale bylo naprawde strasznie, krzyki, wymiotowanie i wogole masakra.
Po 2 tyg Olcia sama kazala sie prowadzic do przedszkola bo pani za nia teskni hihi.

Z Marta chyba nie bede miala zadnego problemu. Teraz na play grupach nawet na mnei nie patrzy, biega i rozrabia :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
zimkam
ZACIEKAWIONA
ZACIEKAWIONA

Postprzez dragonette » 15 mar 2010, 01:45

kubalek napisał(a):Mój skończy 3 latka, 30maja.

To Kuba jest jak moj Bastek, ten sam dzien :d
Obrazek
Blog Potworów - http://littlemonsters.dzieciak.co.uk
Pozdrawiam Agnieszka
.
dragonette
AMATORKA
AMATORKA

Poprzednia strona