Informacje

25 lis 2017, 06:05

Forum przegląda 2 użytkowników :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 2 gości

dane z ostatnich 5 minut

Zaloguj

Zarejestruj

buty przez internet

buty przez internet

Postprzez Nicole95 » 04 maja 2015, 11:24

Witam dziewczyny ... w związku z nadejściem wiosny pilnie potrzebuję kilku par nowych butów, chodzi mi o jakieś trampki, czółenka i może koturny albo baleriny, nie mam czasu na bieganie po sklepach a obuwie jest mi pilnie potrzebne, dlatego pomyślałam że zapytam was o jakiś sprawdzony już przez was sklep internetowy z butami ... do tej pory nie kupowałam butów przez internet dlatego mam pewne obawy co do takich zakupów i chciałbym zapytać gdzie wy kupujecie buty przez internet i proszę o propozycje sklepów
Nicole95
ZACIEKAWIONA
ZACIEKAWIONA

buty przez internet

Postprzez Pani Reklamowa » 04 maja 2015, 11:24

Pani Reklamowa
UZALEżNIONA
UZALEżNIONA

Re: buty przez internet

Postprzez Seboo55 » 06 maja 2015, 21:10

Ja kupuję buty tylko przez internet. To znaczy kupuję czasem buty w normalnym stacjonarnym sklepie, jednak to musi być naprawdę dobra cena albo mega obniżka. Internet to fajna sprawa, bo przede wszystkim cena niższa no i wybór w jednym miejscu największy z możliwych. Zmierz sobie stopę na kartce i będziesz wiedzieć jaki rozmiar potrzebujesz. Ja kupuję na Allegro lub na Zalando
Seboo55
ZACIEKAWIONA
ZACIEKAWIONA

Postprzez edyta1es » 07 maja 2015, 14:03

Nicole95 napisał(a):Witam dziewczyny ... w związku z nadejściem wiosny pilnie potrzebuję kilku par nowych butów, chodzi mi o jakieś trampki, czółenka i może koturny albo baleriny, nie mam czasu na bieganie po sklepach a obuwie jest mi pilnie potrzebne, dlatego pomyślałam że zapytam was o jakiś sprawdzony już przez was sklep internetowy z butami ... do tej pory nie kupowałam butów przez internet dlatego mam pewne obawy co do takich zakupów i chciałbym zapytać gdzie wy kupujecie buty przez internet i proszę o propozycje sklepów

Jak chcesz zrobić jakieś większe zakupy to z pewnością sklepy internetowe jak ten http://yups.pl/obuwie będą znakomitym rozwiązaniem, szczególnie w zakresie ceny. Wiadomo, że do ceny obuwia trzeba też doliczyć koszty przesyłki, ale przy większych zakupach nie ma to takiego znaczenia, gdyż za przesyłkę płacimy tylko raz. Ja czasem kupuje na allegro, ale tylko u sprawdzonych sprzedawców, gdyż 1 raz były problemy z wymianą wadliwego buta.
edyta1es
ZACIEKAWIONA
ZACIEKAWIONA

Postprzez Nicole95 » 07 maja 2015, 14:37

A ja trochę się zawsze waham jeżeli chodzi o kupowanie butów przez internet, nie wiem może dlatego że mam problem ze stopami właśnie od tego że chodziłam w niewygodnych i za wysokich butach, teraz porobiły mi się haluksy i bardzo uważam na buty które kupuje i przestałam na nich oszczędzać, wole mieć jedna parę ale porządna, choć nie ukrywam że czasami mnie korci kupić sobie jakieś piękne czółenka
Nicole95
ZACIEKAWIONA
ZACIEKAWIONA

Postprzez dlaczego50 » 13 maja 2015, 12:35

Nicole95 napisał(a):A ja trochę się zawsze waham jeżeli chodzi o kupowanie butów przez internet, nie wiem może dlatego że mam problem ze stopami właśnie od tego że chodziłam w niewygodnych i za wysokich butach, teraz porobiły mi się haluksy i bardzo uważam na buty które kupuje i przestałam na nich oszczędzać, wole mieć jedna parę ale porządna, choć nie ukrywam że czasami mnie korci kupić sobie jakieś piękne czółenka

Moja droga witaj w klubie:( ja mam podobny problem z odciskami i tymi haluksami, kiedyś człowiek kupował byle jakie buty, a teraz problem;/ powiem Ci, że teraz staram się kupować buty ze skóry, bo przynajmniej skóra się troszkę rozciąga i nic mnie nie uciska przy chodzeniu, a z innymi butami to masakra;/ zakupów internetowych tez się bałam, ale zawsze jest możliwość zwrotu, gdy coś będzie nie tak:)
dlaczego50
ZACIEKAWIONA
ZACIEKAWIONA