Informacje

24 sie 2019, 13:39

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość

dane z ostatnich 5 minut

Zaloguj

Zarejestruj

Zmiana szkoly wtrakcie Primary

Moderator: AniaK

Postprzez misia-1832 » 29 cze 2014, 12:41

Dziewczynki mam pytanie bedziemy sie przeprowadzac za 2 tc oczywiscie dziecie bedzie trzeba zmianic szkole i przedszkole jak to bedzie wygladac ? orjentuje sie ktos dodam ze do starego miejsca zamieszkania dojazd bedzie wynosil 2-2,5h metrem nie bede w stanie dojechac z corka tutaj. Synek konczy przedszkole 11lipc. Cora szkole konczy 24 lipca wyprowadzic musiemy sie do 14 lipca i co dalej ? dziekuje z gory za odpowiedz.
misia-1832
ZACIEKAWIONA
ZACIEKAWIONA

Postprzez Pani Reklamowa » 29 cze 2014, 12:41

Pani Reklamowa
UZALEżNIONA
UZALEżNIONA

Re: Zmiana szkoly wtrakcie Primary

Postprzez lusia » 30 sty 2015, 09:25

Pewnie za pozno juz zeby ci pomoc ale moze komus sie przyda.
Zeby zmienic szkole lub zapisac do nowej-np jak dziecko przyjezdza do uk, trzeba wczesnie zarzwonic do councilu do dzialy school admission i poprosic o formularz. Mozna ich poprosic o informacje ktore szkoly maja miejsca, wazne jest to dla np przyjecia rodzenstwa zeby ich nie dawac do roznych szkol. Wypelnic podanie, wpisac trzeba 3 wybrane szkoly niedaleko was i council wam przydzieli szkole. Dzwonienienie po szkolach moze bys strata czasu,council wam powie o wszystkich szkolach z wolnymi miejscami.
lusia
UZALEżNIONA
UZALEżNIONA

Postprzez ewcia123 » 27 maja 2015, 22:41

My dla synka zmienialismy juz dwa razy szkole i za kazdym razem szlismy do szkoly i bralismy dokumenty do wypelnienia.
nie jestem do konca zadowolona ze szkol do jakich chodza i chodzily moje dzieci ale chyba nie mam zbytniego wyboru bo jak sie okazuje w kazdej jest podobnie... :?
czy w waszych szkolach tez zawsze zdarza sie dziecko ktore dokucza innym moj synek w pierwszej szkole (nursey) byl przesladowany przez dwie polki okropne nie wychowane i glupkowate... ich rodzice nigdy nie zauwazali problemu... postanowilismy zmineic szkole bo plakal i nie chcial chodzic w ( recepcion) bylo cudownie fantastyczna panie dzieciaczki grzeczniutke i milutkie wszytsko zminilo sie gdy zauczycielka odeszla ze szkoly dzieci poszly do Y1 i byla wieksza samowolka...
moj synek jest malutki i drobniutki jeden z najmniejszych i jest celem dla innych czasami o glowe wyszzych rowiesnikow znow zaczelo mu dwoch chlopcow dokuczac na przerwie gdy byli ze starszymi wymyslali glupie zabawy w ktore moj synek nie chcial grac... w koncy zaczol przychodzic do domu poobijany najpierw oko podbite pozniej ucho zadrapan, mowil ze chlopcy go w krocze kopali ... miarka sie przebrala gdy wrocil zaplkany ze szkoly i powiedzial ze dwoch starszych chlopcow go przewrocilo i trzymalo a trzeci kopal... :cry: poszlismy do derektorki powiedzielismy kto i co ... no i suma sumarum mial gorzej... wiec go przenieslismy do tzrciej szkoly gdzie jest teraz tez bylu ekscesy z jednym dzieckiem ktore mu dokucza probowalismy rozmawiec z jego patologicznymi rodzicami ale skonczylo sie na wezwaniu policji do szkoly... :( teraz chlopcy sa bserwowani i mam nadzieje ze bedzie tylko lepiej... moj synek bedzie szczesliwy bo tylko o to nam chodzi zeby byl szczesliwy i lubiany i z checial chodzil do szkoly...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ewcia123
UZALEżNIONA
UZALEżNIONA

Postprzez AniaK » 08 cze 2015, 15:11

ewcia123, od Twjego postu minelo juz troche czasu ale ciekawi mnie jak radzi sobie w szkole Twoj syn? Lepiej juz jest?

Moje dzieci chodza od poczatku do tej samej szkoly, i nie bylo zadnych problemow nigdy. Dziwilam sie, ze dwa razy trafiliscie tak nieciekawie. Moje dzieci wprawdzie nie zmienialy szkoly, ale do ich klasy dochodzily nowe osoby i przez dzieci byly przyjmowane milo, bez jakichs agresywnych zachowan, czy glupich zabaw.
Mama Zuzanki, Kubcia i Emciocha
AniaK
UZALEżNIONA
UZALEżNIONA